Ocenenia za dlhoročnú prácu a rozvoj futbalu v Jakubove

Vážení fanúšikovia Jakubovského futbalu!

29.08.2020 sa uskutočnila milá udalosť pred 4. kolom IV. Ligy zápasu medzi domácim A mužstvom a ŠK Vrakuňa Bratislava, keď na návrh výkonného výboru TJ Záhoran Jakubov boli ocenení naši kolegovia pri príležitosti svojho životného jubilea za dlhoročnú prácu a rozvoj futbalu v Jakubove.


Ocenenie našim štyrom kolegom odovzdal zástupca BFZ Ján Farbula.


Ocenení boli:


Jozef Sivák


Narodený 14.4. 1932, ktorý v 50. rokoch bol aktívnym hráčom vtedajšieho Sokola Jakubov a neskôr Družstevníka Jakubov. V roku 1961 a 1964 bol podpredseda a od roku 1966 do roku 1988 predsedom už TJ Záhoran Jakubov.


Mgr. Petrov Gajdár


V roku 1980 bol trénerom žiakov, 1986 trénerom A mužstva a v roku 1988 tajomníkom TJ Záhoran Jakubov.


Ján Sloboda


Tak ako jeho štyrom bratom aj jemu učaroval futbal, bol aktívnym hráčom a po roku 1990 aktívnym funkcionárom výkonného výboru /pokladníkom od roku 2002 do roku 2020. Dodnes zostáva členom a podporovateľom TJ Záhoran Jakubov.


Jozef Martinec


Ocenený k vzácnym 70. narodeninám. Bol hráčom dorastu ešte za Družstevník Jakubov. Zostáva členom, podporovateľom a fanúšikom TJ Záhoran Jakubov.


Ocenením ďakujeme za ich vykonanú prácu, ktorá mala prínos pre výchovu mladej generácie futbalistov a zachovaniu futbalu v Jakubove.


Fotky z odovzdávania: